Anime Galaxy
Nu esti inca membru?
Atunci inregistreaza-te, intra in comunitatea noastra, descopera lumea anime asa cum n-ai facut-o niciodata si bucura-te alaturi de noi seriile vizionate!
Anime Galaxy
Nu esti inca membru?
Atunci inregistreaza-te, intra in comunitatea noastra, descopera lumea anime asa cum n-ai facut-o niciodata si bucura-te alaturi de noi seriile vizionate!
Anime Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Galaxy PortalGalaxy Portal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hello there :)

In jos 
AutorMesaj
Ella :)
Beginner
Beginner
Ella :)


Numarul mesajelor : 2
Warn :
Hello there :) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hello there :) Right_bar_bleue

Puncte : 22031
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/04/2012

Hello there :) Empty
MesajSubiect: Hello there :)   Hello there :) Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 1:21 pm

Well well.. Salut ^^ Sunt Ella, am 16 ani, sunt din Timisoara si ador anime-urile.. Sa va mai zic cate ceva despre mine xD

~What I like~

~Am spus deja, dar imi plac anime-urile~
~Sa citesc
~Sa desenez
~Sa compun (fic-uri si/sau poezii)
~Sa fac poze :3
~Sa ma plimb cu rolele
~Ador inghetata si filmele bune Smile
~Sinceritatea, onestitatea, persoanele de incredere, sa imi fie prietenii aproape atunci cand simt nevoia sa fiu inconjurata iubire [prea siropos pentru mine da merge]
~Muzica si dansul. Ador Rock-ul si toate subgenurile acestuia, pana la j rock inclusiv :3

~What I don't like~

~Persoanele false si lingusitoare [Serios acum.. Cui ii plac astfel de persoane]
~Mancarea prost-gatita
~Cand cineva tipa la mine si ma critica pe nedrept
~Lista poate continua, dar nu-mi place sa ma lungesc :]


Deci cam atat.. Daca mai aveti intrebari just ask. Asta nu ma supar.. :]

id-urile mele: ellz.georgi si georgi_rbd_96

Sus In jos
 
Hello there :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Galaxy :: AG Central  :: Newbie central-
Mergi direct la: