Anime Galaxy
Nu esti inca membru?
Atunci inregistreaza-te, intra in comunitatea noastra, descopera lumea anime asa cum n-ai facut-o niciodata si bucura-te alaturi de noi seriile vizionate!
Anime Galaxy
Nu esti inca membru?
Atunci inregistreaza-te, intra in comunitatea noastra, descopera lumea anime asa cum n-ai facut-o niciodata si bucura-te alaturi de noi seriile vizionate!
Anime Galaxy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Galaxy PortalGalaxy Portal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The Leaf~

In jos 
AutorMesaj
02gold23
Beginner
Beginner



Numarul mesajelor : 1
Warn :
The Leaf~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100The Leaf~ Right_bar_bleue

Puncte : 22680
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/12/2011

The Leaf~ Empty
MesajSubiect: The Leaf~   The Leaf~ Icon_minitimeDum Dec 11, 2011 9:40 pm

Asa deci, Je este una singura, doar ca in acelasi timp este duala. *rade jenata* Ma numesc Alexandra, dar prefer sa mi se spuna Lif sau Goldy, sau variatii de la numele meu. Imi plac foarte mult pisicile, dar ma un papagal. Sunt in zodia pesti si-mi place la nebunie albastrul. *viseaza cu ochii deschisi* Fan anime/manga~ Prefer yaoiul, dar sa nu credeti ca nu ma uit si la altceva. A da, imi place bannerul si am descoperit forumul cand imi faceam referatul la *isi pregateste o voce solemna* Limba si literatura Romana. Inca ceva...am 15 ani~ Daca mai aveti intrebari, just ask me~ *zambeste*
Sus In jos
 
The Leaf~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Galaxy :: AG Central  :: Newbie central-
Mergi direct la: